ראשון

15:45
-
17:00
קלאסי להקות
להקה צעירה
אדר
שרף 1
 
15:50
-
16:45
דרמה
מאיר תמם
איגלו
כיתות ג-ה
16:00
-
20:30
ג'ודו
לירן
שרף 2
בחלוקה לקבוצות גיל
17:00
-
18:15
קלאסי להקות
אדר
שרף 1
חטיבה ותיכון
18:15
-
19:00
פוינט
אדר
שרף 1
 

שני

15:00
-
16:00
חדר כושר מודרך
עידן
חדר כושר
גילאי 10-14
16:00
-
17:00
היפ-הופ
מולי
שרף 1
כיתות ה
16:00
-
16:45
אקרובטיקה
נבחרת
קלאודיו
היכל הספורט
 
16:00
-
16:45
קלאסי
עתודה
יעל
שרף 2
כיתות ד-ו
16:15
-
17:00
פיסול
מתחילים
איילת
איגלו
א ומעלה
16:45
-
17:30
אקדמיה לכדורסל
אסף
היכל הספורט
4-א
16:45
-
17:30
אקרובטיקה
מתקדמים
קלאודיו
היכל הספורט
 
17:00
-
17:45
היפ-הופ
מולי
שרף 1
כיתות ו
17:00
-
17:45
קלאסי
טרום בלט
יעל
שרף 2
כיתות א-ג
17:05
-
17:55
פיסול
מתקדמים
איילת
איגלו
 
17:30
-
18:15
אקדמיה לכדורסל
אסף
היכל הספורט
כיתות ב-ג
17:30
-
18:15
אקרובטיקה
מתחילים
קלאודיו
היכל הספורט
 
17:45
-
19:00
היפ-הופ
מולי
שרף 1
כיתות ז-יב
17:45
-
19:00
קלאסי
להקה צעירה
יעל
שרף 2
 
18:15
-
19:15
אקדמיה לכדורסל
אסף
היכל הספורט
כיתות ד-ו
18:15
-
19:00
אקרובטיקה
מתקדמים 2
קלאודיו
היכל הספורט
 
19:00
-
20:15
קלאסי
חטיבה ותיכון
יעל
שרף 2
חטיבה ותיכון
20:15
-
21:15
קלאסי
להקה בוגרת
יעל
שרף 2
 

שלישי

16:00
-
16:45
ג'אז
טלי
שרף 1
כיתות ג
16:45
-
17:30
ג'אז
טלי
שרף 1
כיתות א-ב
17:00
-
19:15
ג'ודו
לירן
שרף 2
בחלוקה לקבוצות גיל
17:30
-
18:15
מחול יצירתי
טלי
שרף 1
גילאי 4-5

רביעי

15:00
-
16:00
חדר כושר מודרך
עידן
חדר כושר
גילאי 10-14
15:45
-
16:45
קומפוזיציה
עמית
שרף 2
כיתות ד-ו
16:30
-
17:15
טניס שולחן
נתי
שרף 1
כיתות א-ג
16:30
-
17:15
קט-רגל
עידן
היכל הספורט
כיתות ד-ו
16:45
-
17:30
היפ-הופ
עמית
שרף 2
כיתות ד
17:15
-
18:00
טניס שולחן
נתי
שרף 1
כיתות ד-ט
17:15
-
18:00
קט-רגל
עידן
היכל הספורט
חובה-א
17:30
-
18:15
היפ-הופ
שחקים
עמית
שרף 2
כיתות ג
18:00
-
18:45
קט-רגל
עידן
היכל הספורט
כיתות ב-ג
18:15
-
19:30
פרוייקט
להקה צעירה
שרף 2
 
19:30
-
20:45
פרוייקט
להקה בוגרת
שרף 2
 

חמישי

15:00
-
16:00
חדר כושר מודרך
עידן
חדר כושר
גילאי 10-14
16:00
-
17:00
ג'אז
להקה צעירה
טלי
שרף 1
כיתות ד-ו
16:00
-
16:45
ספורט קידס
יונית
שרף 2
כיתות ד-ו
16:15
-
17:00
משחקי כדור
אסף
היכל הספורט
כיתות ד-ו
16:45
-
17:30
ספורט קידס
יונית
שרף 2
כיתות ב
17:00
-
17:45
משחקי כדור
אסף
היכל הספורט
גילאי 4-6
17:00
-
18:00
ג'אז
עתודה
טלי
שרף 1
כיתות ד-ו
17:15
-
18:00
היפ-הופ
גוונים
עמית
איגלו
כיתות ג
17:30
-
18:15
ספורט קידס
יונית
שרף 2
כיתות ג
17:45
-
18:30
משחקי כדור
אסף
היכל הספורט
כיתות א-ג
18:00
-
19:00
ג'אז
חוגים
טלי
שרף 1
כיתות ד-ה
18:00
-
19:00
ג'אז
עמית
איגלו
כיתות ו
18:30
-
19:30
הגנה עצמית
בהנהלת מורדי גלאם
נדב בר-גיל
שרף 2
כיתות ג-ו
19:00
-
20:00
ג'אז
טלי
שרף 1
כיתות ז-ט
20:00
-
21:00
ג'אז
טלי
שרף 1
כיתות י-יא
21:00
-
22:15
ג'אז
טלי
שרף 1
כיתות יא-יב

שישי

13:00
-
17:45
ג'ודו
לירן
שרף 2
בחלוקה לקבוצות גיל